Kredyt samochodowy online

jeep

Kupując nowy samochód masz tą wygodę, że praktycznie każdy dealer oferuje zakup na kredyt. Czy jesteś osobą fizyczną, czy prowadzisz firmę możesz dokonać zakupu na korzystnie oprocentowane raty lub leasing. Sprzedawcy pod daną marką prześcigają się formą kredytowania, aby tylko skusić kupca. To działa na naszą korzyść, ponieważ możemy uzyskać naprawdę dobre warunki kredytowania poprzez walkę konkurencji o klienta. Także jeśli pewnego poranka wpadła C ido głowy myśl kupie samochód to zweryfikuj swoje możliwości kredytowe, a możesz to zrobić online, dosłownie w 5 minut.

A co jeśli jednak nie nowy pojazd? Jeśli preferujesz powiedzmy 4-5 letnie auta? Tu też nie ma problemu, ponieważ w tym wieku pojazdy często ferują salony samochodowe, które prowadzą sprzedaż także używanych pojazdów. A jeśli nie salon, to dzisiaj w dobie rozwiniętych usług przez Internet to samo możesz zrobić korzystając z przeglądarki i przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne. Dzisiaj zakup samochodu na kredyt niczym nie różni się do zakupu AGD, czy RTV.

Poprzez wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń na pojeździe rzeczywista roczna stopa oprocentowania i całkowita kwota takiego zobowiązania nie musi być wysoka. Dodatkową zaletą jest także stosunkowo długi okres spłaty, który może wynosić nawet kilka lat. Zakup pojazdu przy wsparciu kredytu samochodowego może być najlepszą i najtańszą opcją. Pamiętaj, że często kredyty zaciągane u dealerów są tańsze niż w standardowym banku, a dodatkowo możliwa jest negocjacja ceny.

Zastanów się tylko jaki kredyt samochodowy wybrać ponieważ na rynku występuje kilka rodzajów kredytów samochodowych. Pierwszy to znany wszystkim kredyt samochodowy, który polega na comiesięcznej spłacie rat przez czas określony w umowie kredytowej.

Kolejny rodzaj kredytu wymaga wpłaty własnej, 50 lub 60 %. Klient po wpłacie kolejne środki jest zobowiązany uregulować po upływie określonego w umowie czasu (często jest to okres 1 roku). Zaletą tej formy finansowania jest brak oprocentowania, dzięki czemu nabywca ma szansę na tani kredyt. Znany jest także tzw. kredyt balonowy polegający na dokonywaniu regularnych spłat, przy czym stanowią one np. 75% wartości auta, a ostatnia rata równa jest pozostałej wartości samochodu (25%).

5/5 - (1 vote)